KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7394345
nr 739 4345
Blandteknik
Osignerad, "SS Christian IX, 1887", ramens innermått: 30x37
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 6 februari 2012
kl 19:52:21
1.000 kr
1.200 kr